Walentynki

W dniu 14. lutego 2020 roku w naszej szkole obchodziliśmy ,,DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO‘’, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. Organizatorami imprezy były: p. A. Komorowska i p. J. Stojańska-Misiurek. Już od rana panował u nas specyficzny nastrój – zaobserwować można było znaczą część uczniów w garderobie koloru czerwonego. Na tę okazję zorganizowana została ,,Poczta Walentynkowa‘’, aby można było przekazać walentynkowe wyznania najbliższym. Listonoszki-uczennice klasy VIII- nie narzekały na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej inicjatywy. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły i wychowawców. Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości. Świętowanie walentynkowe ma już wielu zwolenników pośród nas, bo uczy okazywania uczuć, a tym samym niesie radość i zadowolenie.

Angelika Komorowska