Logo Szkoły

Kolor granatowy (dłoni i półokręgu który zamyka logo) oznacza: zaufanie, bezpieczeństwo, porządek, lojalność, szczerość i spokój.

Granatowe dłonie –Symbol dłoni oznacza, że nasi uczniowie są w dobrych rękach. W naszej szkole jest wyjątkowo wielu specjalistów i świetnie wykwalifikowana kadra nauczycielska, która dba o to, by nasi uczniowie byli dobrze zaopiekowani. Nasza szkoła stara się zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo i spokój. Tylko w atmosferze wzajemnego zaufania, lojalności i szczerości można z pasją zdobywać wiedzę.

Kolor czerwony oznacza: witalność, moc, pasje, młodość, optymizm i aktywność. Wszystkie te cechy określają naszych uczniów i absolwentów.

Czerwona książka – książka to symbol nauki, wiedzy i mądrości, którą nasi uczniowie zdobywają uczęszczając do naszej szkoły.

Kolor niebieski oznacza: siłę, ambicję, otwartość, perspektywę, świadomość, kontrolę.

Niebieski uczeń – symbolizuje silnego, ambitnego i otwartego na wiedzę oraz otaczający go świat ucznia, który szuka perspektyw, jest świadomy swoich możliwości i potrafi kontrolować siebie.

Kolor pomarańczowy oznacza: ciepło, pewność, motywację, inspirację, radość, energię.

Pomarańczowy nauczyciel – to symbol naszej kadry nauczycielskiej która jest ciepła i życzliwa, ale również pewna swoich działań. Nasi nauczyciele i specjaliści potrafią z pasją inspirować i motywować uczniów do nauki, rozpalając w nich pozytywną energię i radość życia.