Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Serdecznie zapraszamy na Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021, które odbędzie się w naszej szkole 1 września 2020r. w następującej kolejności:
godz. 9.00
oddział przedszkolny – sala przedszkolna – (wejście bocznymi drzwiami)
kl. 0 – sala 0 – parter – (wejście główne do szkoły)
godz. 9.30 – (wejście główne do szkoły)
Kl. 1 – sala gimnastyczna – parter
Kl. 2 – sala nr 1
Kl. 3 – sala nr 5
godz. 10.00 – (wejście główne do szkoły)
Kl. 4 – sala nr 4
Kl. 5 – sala świetlicowa – parter
Kl. 6 – sala nr 7
Kl. 7 – sala nr 2
Kl. 8 – sala nr 3
Spotkania odbędą się tylko z wychowawcami klas. Z każdym uczniem może być tylko jeden opiekun. Zachowujemy reżim sanitarny zgodny z wytycznymi obowiązującymi w miejscach publicznych. Wszelkie informacje dotyczące nowego roku szkolnego oraz odpowiedzi na pytania będą udzielane przez wychowawców. Nie przewidujemy spotkania ogólnego. Prosimy o kierowanie się bezpośrednio do wskazanych sal, aby zminimalizować liczbę osób przebywających we wspólnej przestrzeni korytarza szkolnego.
Przypominamy, że uczniowie naszej szkoły nie są ubezpieczani zbiorowo tylko indywidualnie przez rodziców lub opiekunów.
Wraz z nadchodzącym rokiem szkolnym życzę naszym Uczniom i Wychowankom odkrywania nowych pasji, aby zdobywanie wiedzy było dla Was fascynującą przygodą, odnajdywaniem siebie oraz rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości i wielu przyjaźni!
Rodzicom Życzę wiele radości, dumy i nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci.
Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzę owocnej pracy dającej satysfakcję i szacunek oraz uznanie otoczenia.

Dyrektor Szkoły

Może Ci się również spodoba