Zabawa choinkowa

W czwartek, 9 stycznia, uczniowie naszej szkoły bawili się na zabawie choinkowej. W godzinach rannych sala gimnastyczna zarezerwowana była dla przedszkolaków, zerówki oraz uczniów klas I – III. Radosna muzyka zachęcała do wspólnej zabawy, a na parkiecie można było zobaczyć księżniczki, piratów, strażaków, żołnierzy, motylki, kotki, króliczki oraz wiele innych barwnych postaci.

Oprócz świetnej zabawy przy muzyce, nie obyło się bez atrakcji: skręcania balonów, malowania twarzy, zabawy z chustą animacyjną, które przygotowała pani katechetka, Edyta Anasiak. Chwilę odpoczynku umilił uczniom poczęstunek przygotowany przez rodziców.

O godzinie 16 swoją zabawę rozpoczęli uczniowie klas IV – VIII. Animacją zajęli się uczniowie najstarszej klasy, którzy włączali do zabawy swoich młodszych kolegów i organizowali dla nich konkursy. Wszyscy bawili się znakomicie, uśmiechnięte i zadowolone twarze uczestników, wskazywały, że impreza była udana.

Beata Batyra-Pietruszka