„Nocka w szkole”

W nocy z 15 na 16 listopada uczestniczyliśmy w imprezie integracyjnej organizowanej przez nauczycielkę doradztwa zawodowego panią Marzenę Dyś.

Zaczęło się od organizacyjnej pogadanki. Następnie już same przyjemności. Graliśmy w kalambury, twistera, familiadę itp. Po grach i zabawach wspólnie robiliśmy i jedliśmy kolację- niedopieczone tosty.

Później dostaliśmy super niespodziankę od naszej drugiej opiekunki – pani Moniki Woźniak-Gołąb. Mini warsztaty fotograficzne i sesję zdjęciową. Po wszystkich grach i zabawach rozeszliśmy się do swoich sal. Było jeszcze wiele atrakcji, ale zajęłoby to całą stronę….

Jakie wrażenia mieli uczestnicy? Poniżej kilka ich wypowiedzi.

„Najbardziej podobało mi się mini karaoke i zabawa w chowanego”

„Według mnie najlepsze było poszukiwanie buta Błażeja”

„Najbardziej podobała mi się sesja zdjęciowa i kładzenie się „spać” …”

„Najbardziej podobała mi się gra w chowanego i wspólne spędzanie czasu”.

Redakcja notatki : uczniowie klasy ósma

Z mojej perspektywy zorganizowane wydarzenie miało charakter edukacyjny. Młodzież kształciła umiejętność pracy w grupie. Uczuła się jak ważna jest umiejętność współpracy. Poznała namiastkę pracy fotografa i redaktora. Udało się połączyć przyjemne z pożytecznym.

Marzena Dyś

« z 4 »