Dla Rodziców uczniów kl. 8

Jak pomóc dziecku w wyborach edukacyjno-zawodowych?

Darmowy webinar dla Rodziców.

Kiedy? środa, 27 maja o godz. 18.30

Gdzie? Aby wziąć udział w webinarze – zarejestruj się:

Link do wydarzenia na Facebooku:

Darmowy webinar kierowany jest do Rodziców, którzy chcą wspierać dzieci w wyborach edukacyjno-zawodowych.

Mapa Karier
zaprasza na darmowy webinar, podczas którego Rodzice dowiedzą się , w jaki sposób korzystać z Mapy Karier (www.mapakarier.org), darmowej strony internetowej wspierającej doradztwo zawodowe oraz dlaczego to narzędzie może sprawić, że dziecko będzie spokojnie patrzyło w przyszłość.
Ponadto Rodzice dowiedzą się m.in.:
  • dlaczego ważne jest wspieranie dziecka w określaniu predyspozycji zawodowych (zwłaszcza teraz);
  • w czym młodym ludziom może pomóc wiedza o rynku pracy i w jaki sposób ją poszerzać;
  • na co zwrócić uwagę, aby pomóc dziecku w optymalny sposób korzystać ze swoich zasobów;
  • w jaki sposób określać kompetencje dziecka oraz wzmacniać jego samodzielność – poznasz techniki doceniania i dowartościowania.

Webinar potrwa ok. 90 minut.

0

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webinarze rodziców dzieci w szkole podstawowej (zwłaszcza w klasach 7-8) i ponadpodstawowej.

Zachęcam wszystkich Rodziców, którzy znajdą chwilę czasu.

Marzena Dyś