Kiermasz charytatywny

W piątek 8 listopada w naszej szkole został zorganizowany kiermasz ciast dla chorego ucznia ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Jackowie. Organizatorami tego słodkiego wydarzenia był Samorząd Uczniowski SP im. Marii Wójcik w Krępcu oraz jego opiekunowie: Pani Edyta Anasiak i Pani Katarzyna Szajewska-Gała. Nie byłoby to oczywiście możliwe, gdyby nie dobre serca, a przede wszystkim umiejętności cukiernicze naszych niezastąpionych rodziców, a także samych uczniów, którzy poza upieczeniem ciast wykazali się jeszcze umiejętnościami przedsiębiorczymi – tu w szczególności uczniowie i uczennica z klasy VI – które pozwoliły na zorganizowanie stoiska z lemoniadą i watą cukrową (co prawda w przypadku waty zawiódł sprzęt, czyli złośliwość rzeczy martwych, która następnym razem na pewno już nas nie zaskoczy).

Nie dość, że pomogliśmy, ponieważ uczniowie hojnie i bez ograniczeń kupowali słodkości, to jeszcze po takiej ilości cukru dzień był wyjątkowo udany.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tą akcję. Za wielkie serducha i bezinteresowną pomoc.

Samorząd Uczniowski i Opiekunowie

« z 3 »